Spolupracujeme

The Party Band

PartybandProfesionální kapela vznikla v roce 1995 v Praze. Jak již samotný název napovídá, hlavní specializací jsou živá vystoupení na firemních i soukromých večírcích, plesech, společenských párty, svatbách, reklamních akcích i jiných významných událostech jakými jsou mimo jiné i výroční setkání, konference, firemní sportovně-zábavné programy apod. Kapela též pravidelně zajišťuje hudební produkci při příležitostech vánočních a silvestrovských oslav.

 

Smokie Revival Praha

Jeden z divácky nejúspěšnějších revivalů u nás, opírající se o neuvěřitelnou podobnost hlasu zpěváka Marcela Szotáka (finalista soutěže Československo má talent) s Chrisem Normanem. Výběr největších hitů skupiny SMOKIE a Chrise Normana, včetně duetu  se Suzi Quatro v podání rockové zpěvačky Iny Urbanové. Finále koncertu okoření Tina Turner opět v podání Iny Urbanové, která se skupinou hostuje. Tato strhující show je hraná 100% živě (včetně vokálů) a pódiový projev skupiny zvýrazňují stylové kostýmy a účesy.

                                                                                  

Ina Urbanová Band

Jedna z nejvýraznějších rockových zpěvaček v ČR Ina Urbanová vyráží se svojí kapelou propagovat nové CD “Tak takhle asi jo” (jako hosty si Ina na CD pozvala např. A.Brichtu, I.Vodochodského, V.“Upíra“ Krejčího, R. Tesaříka, Z.Stirskou nebo V.Šafránka). Kromě své kapely, kde si Ina kromě zpěvu i skládá písničky a píše texty, jste Inu mohli zaregistrovat např. v metalové formaci INA & RING, muzikálech Vlasy, Tajemství nebo ve filmu Kvaska. Na koncertech Ina dostává publikum do varu svojí show plnou melodických rockových songů ale i osvědčenými hity z dřívějšího působení.

 

Aleš Brichta Project

brichta-homepage2Aleš Brichta Project – hudebník, kterého není potřeba představovat……..

 

 

 

 

 

Sabina Křováková

12493510_10205468106849929_1913525753614638298_oSabina je rockerka tělem i duší a rozhodně má hlas, který stojí za to slyšet…

 

 

 

 

Petr Bende

Petr„Hrací“ sezóna se nezadržitelně blíží a kapela se na vás letos těší na mnoha místech po celé České republice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ina Urbanová Trio

Vystoupení je ideáltrioní pro menší prostory, soukromé párty, oslavy narozenin atd.
Ina Urbanová – zpěv (ex-INA & RING, Vlasy, Tajemství)
František Soldán – kytara
(Ina Urbanová band, Smokie revival)
Martin Lejsek – klávesy
(Smokie revival, Aréna, Shakers)
Produkce je složená z hitů Smokie, Suzi Quatro, Tiny Turner, Jany Kratochvílové atd.  Skladbu repertoáru je možné po dohodě s pořadatelem přizpůsobit
dle přání. Délka 30 – 60 min.