Zastupujeme

EFT (Ewa Farna Tribute)

Hity stříbrné slavice Ewy Farne Ticho, Boží mlejny, Všechno nebo nic, Měls mě vůbec rád, Mam boky jako skříň, Z bláta do louže, Z nálezů a krás, Láska, Směj se, Lalalalaj, Ty jsi král, Víkend, Ponorka, Bumerang, Leporelo a Na ostří nože které znáte z rádií a TV v podání „tribute“ kapely se zpěvačkou Petrou. Originální aranže, kostýmy i podiové provedení. To všechno je EFT (Ewa Farna Tribute). Tento 60 minutový program by neměl chybět na žádné větší akci a ve zrácené (30 minutové) verzi je vhodný jako host pro plesy, eventy a podobné kulturní akce.
Klikněte na „EFT“ a uvidíte sestřih z několika koncertů.

 

 

 

Hydrarrgyrum

Melodic metalová kapela z Ústí nad Labem, kterou v roce 1995 založili bratři Zbyněk a Roman Haasovi. Definitivní sestava pak funguje od roku 1996. V roce 1998 natočili první oficiální demosnímek s názvem Dech Draka, který krátce po vydání získal ve Sparku ocenění Demo měsíce. Rok na to natočili první CD s názvem Final Method Of Solution vydané v Portugalsku a i to se v tuzemských vodách setkalo s velmi pozitivními ohlasy. V roce 2001 sestavu posílil kytarista Tomáš Eisler (ex-Aeyrdall, Törr) se kterým natáčí CD Ritual, které bylo, co do tvorby, zlomové. V roce 2002 si zahráli na jednom pódiu s legendárním Udem a Accept. V roce 2003 natočili první videoklip na singl „Jediná“ a byla připravena smlouva na velké CD s firmou Popron, čekající pouze na podpis kapely. Bohužel pro tehdejší názorové rozpory v kapele k tomu nedošlo a pár týdnů na to se kapela rozpadá. V roce 2016 se všichni členové z nostalgie rozhodli na Hydrarrgyrum zavzpomínat a v říjnu uspořádali vzpomínkový koncert více jak 13let po rozpadu kapely. Koncert se setkal s velmi kladnou odezvou a mimo jiné na přání fanoušků se kapela rozhodla tehdejší nedokončené CD po těch letech dotáhnout do finále. Kapela to pojala poměrně ve velkém a na CD pracovali již od ledna letošního roku. CD křtí 2.9.2017 v Ústí nad Labem na Fírfestu a kmotrem bude Aleš Brichta. Pokud tedy chcete mít na své akci supermetalovou českou kapelu se špičkovými českými muzikanty, pak právě Hydrarrgyrum nesmí ve Vašem Line-Up chybět.

 

Karya

KaryaZavedená opora pražských muzikálových produkcí zpěvačka Jana Feriová tak dlouho ve sboru doprovázela i zpěváka Petra Muka, až si pod jménem Karya vybudovala i sólovou dráhu a vydala tři alba.
S právě vydávaným CD z autorské dílny Jindřicha Parmy se opět vrací na scénu.

 

 

 

 

ApolloBand Revival & Jiří Votoček

Jiří Votoček není imitátor, je to muzikant a zpěvák s vizáží i hlasem Petra Spáleného a i s jeho svolením má oprávnění jeho písně reprodukovat dál.

 

 

 

 

 

 

Markéta Aptová Hrdinová

ProfilovkaČlenka skupiny BLONDES (nominace na cenu Grammy) Markéta Aptová Hrdinová Vám nabízí 60-90 minutový koncert vlastní tvorby a originálně zaaranžovaných hitů české i zahraniční hudby ve 4 hlasých úpravách
(4 vokalistky, kytary, klávesy, bicí, flétny).

 

 

Globusband

GlobusbandZábavová kapela, která se vypracovala do dnešní podoby i díky spolupráci s mnoha dnes již profesionálními muzikanty. Široký repertoár je zárukou dobré zábavy pro Vaše akce ať již klasické zábavy, tak i ples, firemní akce apod.

 

Plus

PlusNeratovická skupina PLUS má již třicetiletou tradici, kterou prošlo mnoho skvělých muzikantů. Proto na přání dokáže zajistit hudební doprovod Vašich akcí, ať se jedná o svatby, plesy, zábavy, firemní akce i rodinné oslavy. To vše podle vašich přání a představ.

 

 

 

Shakers

Skupina „Shakers“ pro vaše zábavy, plesy,  svatby, narozeniny, oslavy, nebo cokoli, kde budete chtít opravdu našlápnutou muziku a „kazeťák“ vám stačit nebude…..

 

 

 

 

Čistírna pokaždé jinak

kurtTato kapela, jejíž hudba je směsicí rocku, ska, funky a dalších směrů, je známá svými vtipnými texty, silnou dechovou sekcí a živelnými koncerty, které bývají opravdu pokaždé jinak. Má za sebou stovky koncertů v Česku i zahraničí, vystupovala po boku kapel Už jsme doma, Vltava, Traband a dalších.