Zastupujeme

EFT (Ewa Farna Tribute)
Podpisovka_A6_07
Měls mě vůbec rád; Boží mlejny; Ticho; Lalalalaj; Mam boky jako skříň; Na ostří nože a další hity, které znáte z TV a rádií.
Originální aranže, kostýmy i podiové provedení. To všechno je EFT (Ewa Farna Tribute).

 

 

 

Karya

KaryaZavedená opora pražských muzikálových produkcí zpěvačka Jana Feriová tak dlouho ve sboru doprovázela i zpěváka Petra Muka, až si pod jménem Karya vybudovala i sólovou dráhu a vydala tři alba.
S právě vydávaným CD z autorské dílny Jindřicha Parmy se opět vrací na scénu.

 

 

 

 

Apollo Band & Jiří Votoček

Jirka -titulkaPůvodní doprovodná kapela Petra Spáleného učinkuje v1,5 hodinovém pořadu, který je složen z nejznámějších hitů zpěváka Petra Spáleného a to v podání Jiřího Votočka.

Jiří Votoček není imitátor, je to muzikant a zpěvák s vizáží i hlasem Petra Spáleného a i s jeho svolením má oprávnění jeho písně reprodukovat dál.

 

 

 

Markéta Aptová Hrdinová

ProfilovkaČlenka skupiny BLONDES (nominace na cenu Grammy) Markéta Aptová Hrdinová Vám nabízí 60-90 minutový koncert vlastní tvorby a originálně zaaranžovaných hitů české i zahraniční hudby ve 4 hlasých úpravách
(4 vokalistky, kytary, klávesy, bicí, flétny).

 

 

Globusband

GlobusbandZábavová kapela, která se vypracovala do dnešní podoby i díky spolupráci s mnoha dnes již profesionálními muzikanty. Široký repertoár je zárukou dobré zábavy pro Vaše akce ať již klasické zábavy, tak i ples, firemní akce apod.

 


Sega MC

WindowKapela hrající netradiční rock v netradičním obsazení.
Aram Delan – bass, vocal, klávesy, autor skladeb spolu s Window ..(ex Dr. MAX ..)
Taras Prodanec – el. kytara ( Dr. MAX .. )
Zdeněk Duroň – bicí nástroje ( Máma Bubo, ex Lešek Semelka, ex Babalet, ex Nana Zorin a další…. )

 

 

Plus

PlusNeratovická skupina PLUS má již třicetiletou tradici, kterou prošlo mnoho skvělých muzikantů. Proto na přání dokáže zajistit hudební doprovod Vašich akcí, ať se jedná o svatby, plesy, zábavy, firemní akce i rodinné oslavy. To vše podle vašich přání a představ.

 

 

 

Shakers

Shakers_webSkupina „Shakers“ pro vaše zábavy, plesy,  svatby, narozeniny, oslavy, nebo cokoli, kde budete chtít opravdu našlápnutou muziku a „kazeťák“ vám stačit nebude…..

 

 

 

 

 

 

 

Čistírna pokaždé jinak

kurtTato kapela, jejíž hudba je směsicí rocku, ska, funky a dalších směrů, je známá svými vtipnými texty, silnou dechovou sekcí a živelnými koncerty, které bývají opravdu pokaždé jinak. Má za sebou stovky koncertů v Česku i zahraničí, vystupovala po boku kapel Už jsme doma, Vltava, Traband a dalších.